صورتجلسه مجمع عمومی سالیانه

توسط روابط عمومی

بسمه تعالی
صورتجلسه مجمع عمومی سالیانه هیات پهلوانی و زورخانه‌ای استان خوزستان
جلسه راس ساعت ۱۰ صبح با حضور هیات ريیسه و روسای هیات شهرستان‌ها و زورخانه‌های استا با قرائت کلام الله مجید شروع و پس از ارائه گزارش، مواردی مطرح و تصمیمات ذیل برای عملکرد سال ۱۳۹۶ اتخاذ گردید.
رئیس هیات استان پس از خیرمقدم به حاضرین و ارائه گزارش عملکرد سال ۱۳۹۵ مواردی برای برنامه‌ریزی و اجراء در خصوص مسابقات و مناسبت‌های فرهنگی ارائه گردید که تصمیماتی اتخاذ شد.
۱- الزام رعایت قوانین و آئین‌نامه‌های صادره از فدراسیون و هیات استان، توسط روسای زورخانه‌ها
۲- با توجه به اهمیت جذب نوجوانان و جوانان و نیروسازی برای آینده ورزش، مقرر شد چگونگی راه‌کار عملیورود به آموزش و پرورش توسط روسای شهرستان‌ها بررسی و در جلسه‌ی بعدی گزارش  شیوه عملکرد و کار انجام شد ارائه گردد.
۳- مقرر شد تمام زورخانه‌ها جدیت بیشتری برای تشکیل تیم و تمرین مداوم تیمی در برنامه ورزشی روزنانه خود قرار دهند. و در جلسه بعدی گزارش ارايه نمایند.
۴- ارائه برنامه اجرایی لیگ بین شهرستان‌ها و زورخانه‌ها توسط مسئول لیگ استان (آقای خدادوست) و ارائه در جلسه بعدی
۵- بررسی و ارزیابی برای گرفتن و تقبل میزبانی کشوری توسط روسای شهرستان‌ها و ارائه در جلسه بعدی برای تصمیم‌گیری نهایی
۶- تلاش روسای شهرستان برای ترویج و توسعه ورزش پهلوانی در شهرهای تابعه و راه‌اندازی
۷- تکمیل پرونده‌های رتبه‌بندی و ارسال به کمیته استان حداکثر تا ۳۰/۰۱/۱۳۹۶، شهرهای آبادان، خرمشهر، شوشتر، مسجد سلیمان، بهبهان
۸- تهیه لباس (تی‌شرت و شلوارک) یکنواخت در زورخانه‌ها توسط روسای زورخانه
۹- اجرای مراسمات در رویدادهای فرهنگی استانی و کشوری که روز مقاومت در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ توسط هیات دزفول، سوم خرداد توسط هایت خرمشهر، ۵ مهر توسط هیات آبادان، و ۱۷ شوال توسط هیات استان که برنامه اجرایی آن در جلسه بعدی توسط مسئولین مربوطه گزارش می‌شود.
۱۰- معرفی ورزشکاران بالای ۵۵ سال سن به پزشک و اخذ گواهی سلامت
۱۱ تشکیل اتاق فکر، مقرر شد هر زورخانه یک نفر ورزشکار خبره و با تجربه را برای تشکیل کارگروهی دائمی برای بررسی و ارزیابی قوانین و آیین‌نامه و اجاریی نمودن آن‌ها و همچنین آسیب شناسی ورزش و راه‌کار عملی تا تاریخ ۱۳۹۵/۰۱/۲۰ به مدیر اداری هیات آقای وفایی معرفی نموده و با مدیریت یک نفر از سوی هیات استان به طور ماهیانه تکشیل جلسه و راه‌کارهای مناسب ارائه نماید.
۱۳- بررسی و ارائه گزارش توسط روسای زورخانه برای اجرای ورزش در پارک‌های استان
۱۴- جلسه بعدی ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ لغایت ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ در شهرستان ماهشهر که در روز پنج‌شنبه ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ اجرای ورزش، دیداری با مسئولین آن شهرستان، و تسکیل جلسه ماهیانه در روز جمعه ساعت ۸:۳۰ صبح.
جلسه راس ساعت ۱۴:۳۰ با ذکر صلوات پایان یافت.
حاضرین در جلسه: آقایان احسان‌الله افخمی، علمی منظمی، حسن محتشم آزمند، مهدی هوشمند، محمدحسین افخمی، عبدالمحمد کارآزما، رضا تفکری، کیومرث تراهی، فرهاد حسابی، علیاصغر ایروانی، علیاصغر ارای، احمد خدادوست، کاظمی، حسن زراعتکار، حسین زرین، محمد الله دینی، حمدرضا قدیمی نصیری، غلامرضا وفایی، کاظم مبشر، عبدالحسین نوری، مالچی

بازگشت

افزودن یک دیدگاه